Kasım 20, 2020

Kusursuz Sistem Windows 10 Pro

ile orijinallisans

Windows 10 pro, yepyeni özellikleri ile yeniden sahneye çıktı, son derece popüler bir işletim sistemi olan Windows dünya üzerindeki bilgisayarların neredeyse yarısının işletim sistemini oluşturmaktadır. Windows’un şimdi yeni olarak piyasaya sürdüğü Windows 10 pro lisansını alabilmek için internet üzerinde satış yapan pek çok e ticaret sitesini kullanabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Windows 10 pro lisans, sizlere kaliteli ve nitelikli bir işletim sistemi sunmaktadır.

Windows 10 Pro Yeni Özellikleri

  1. Windows 10 Professional sürümünde, en önemli özelliklerden biri de gelişmiş şifreleme yazılımdır. Gelişmiş şifreleme yazılımı, bilgisayarınızı olası her türlü tehditten koruyarak, ekstra güvenlik sağlar.
  2. Windows’un son sürümünde dikkat çekici bir diğer özellik ise, uzaktan oturum açabilme özelliğidir. Bilgisayarınızı nereye götürürseniz götürün, siz işte veya evdeyken bile Pro Pc’nizi kullanarak bağlantı kurmanızı sağlar.
  3. Gelişmiş ve çeşitlendirilmiş uygulama mağazası; Windows’un tüm ürünlerine Windows 10 pro lisans ile uygulama marketi vasıtasıyla erişebilirsiniz, tüm ürünlere sağlamış olduğu kolay erişim sayesinde tüm uygulamaları zahmetsiz indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Word ve Excel Yazılımları

Windows 10 pro lisans yeni sürümünde, Word ve Excel gibi tüm gerekli uygulamaların son sürümü yüklüdür ve 30 günlük ücretsiz kullanım hakkı vermektedir. Kullanım hakkı, siz uygulamayı açıp başlat diyene kadar başlatılmaz.