Aralık 5, 2020

Mcafee Kullanımı Sizi Virüslerden Korur

ile orijinallisans

Mcafee Kullanımı Sizi Virüslerden Korur

Tüm dünyanın en çok satan yazılımlarından biri olan Mcafee, tam kapsamlı virüs programıyla hizmetinizde. Henüz yeni satışa çıkarılan Mcafee yeni sürümünde, pek çok anlamda geniş bir virüs korumasına önem verilmiştir. Bildiğiniz üzere ilk çıktığı günden bu yana yüzbinlerce adet satan bu program, 30 günlük ücretsiz deneme sürümü, tam kapsamlı aile koruması ve hızlı internet gibi pek çok avantaja sahip. Virüsler nedeniyle yavaşlayan veya zarar gören bilgisayarınızı tamir ediyor ve sizlere tüm bunları ilk ay ücretsiz sonraki aylarda ise çok düşük bedellerle sağlıyor. Peki Mcafee kullanımı nasıl yapılır?

Mcafee Özellikleri Nelerdir?

Mcafee programının bu kadar tutulmasının en önemli nedeni 30 günlük ücretsiz deneme sürümüdür, kullanıcılar bu deneme sürümlerinde uygulamayı edinerek test ederler ve uygulamanın nasıl harika çalıştığını gördüklerinde ise satın alırlar.

Mcafee Hızlıdır, Bilgisayarınızı Yavaşlatmaz

Her virüs programı gibi Mcafee de internette sayfalar açarken virüs taraması yapar, fakat Mcafee dışındaki diğer pek çok virüs programı interneti ciddi oranda yavaşlatır. Mcafee hızlı ve uyumlu çalıştığından kesinlikle bu tarz problemler yaşamazsınız.

Mcafee 30 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümü Edinin

Mcafee tüm kullanıcılarına 30 gün süreli ücretsiz deneme sürümü hediye eder. Bu süre zarfında uygulamayı deneyerek nasıl çalıştığını kolay bir şekilde test edebilirsiniz.

Aile Koruması İçerir

Aile koruması sağlayarak bilgisayarın ve internetin zararlı etkilerinden hem sizi hem de ailenizi korur.