Kasım 24, 2020

Mcafee Nasıl Kullanılır

ile orijinallisans

Mcafee Nasıl Kullanılır

Mcafee, tüm dünyada hit olan en çok indirilen antivirüs yazılımlarından biridir. Uygulama ilk çıktığından beri ciddi satış rakamlarına ulaşmış ve tahmin bile edemeyeceğiniz kadar ciddi etkiler uyandırarak milyonlar satmıştır. Üstelik tüm planlarına bir ay süreyle ücretsiz erişme olanağı da bu planın en önemli özelliklerinden biridir. Mcafee kullanımı çok basittir iki kolay adımda uygulamayı hemen indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz, son derece basittir herhangi bir kural karmaşası yoktur. Uygulamayı kullanmak için yapmanız gereken tek şey, Mcafee indirmek ve ücretsiz sürümünü edinmek olacaktır. Lafı çok da fazla uzatmadan Mcafee nasıl kullanılır ona bir bakalım.

Mcafee kullanımı son derece basittir ve hızlı bir şekilde indirilip kurulabilir. Uygulama Mac, İOS ve Android cihazlara uyumlu bir şekilde çalışır, basittir ve herhangi bir kurulum gerektirmez. Hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilir ve tek sürümünü 10 cihazla kullanabilirsiniz.

Alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerinin çalınmasından korkuyorsan, zararlı yazılımlar içeren sitelere girmekten korkuyorsan mcafee kullanabilirsin. Mcafee zararlı yazılımlara karşı seni uyaran sistemlere sahiptir.

Bilgisayarınız son günlerde çok mu yavaş, sebebi belki de günlük taraması yapılmayan virüsler olabilir. Bilgisayarınızda biriken pek çok gereksiz ve zararlı dosya mcafee sayesinde silinir ve tertemiz bir şekilde cihazınızı kullanmanızı sağlar. Çocuklarınız da güvenle internette dolansın istiyorsanız mcafee kullanımı size yardımcı olacaktır.