Kasım 26, 2020

Office 2019 Pro Plus Yeni Sürümde Neler Var?

ile orijinallisans

Office 2019 Pro Plus, güncellenen yeni versiyonuyla karşınızda. Dünyanın en çok ofis yazılımı satan firmalarındann biri olan Microsoft, yeni çıkardığı Office 2019 Pro Plus ile sizlere yepyeni bir uygulama deneyimi sunuyor. Güncellenen yeni versiyonuyla birlikte artık pek çok uygulamayı çok kolay bir şekilde kullanabiliyorsunuz, eskiye nazaran pek çok uygulama epey geliştirilmiş ve özellikle Power Point uygulamasındaki pek çok eksiklik de düzeltilmiştir. Peki uygulamanın içerisinde neler var, hangi özellikler geliştirildi?

Office 2019 Pro Plus Yeni Sürümde Neler Var?

Güncellenmiş yeni sürümü artık eskiye nazaran çok daha kaliteli ve geliştirilmiştir.  Uygulamaya erişim sağlayabilmek için hemen hızlı bir şekilde indirme yapabilir ve uygulamayı kullanabilirsiniz.

Yükseltilmiş Yeni Excel

Artık başarılı bir şekilde Excel kullanacaksanız, Excel bu konuda size ciddi anlamda yardım edecektir. Excel, her anlamda başarılı bir iş çıkarmanıza ve yeni tablolar veriler oluşturmanızda yardımcı olacaktır.

Word

Yepyeni Word karşınızda, artık en yeni yazım işlerinizi Word uygulamasının güncellenmiş yeni versiyonunda yapabilirsiniz, pek çok özellik kaliteleştirilmiş ve geliştirilmiştir. Uygulamaya sahip olmak için internet üzerinden Office 2019 Pro Plus indirmeniz yeterli olacaktır.

Power Point Yazılımı

Power Point yazılımı yepyeni bir şekilde muadillerinden çok daha iyi olacak bir şekilde güncellenmiştir, eskiye nazaran pek çok hata giderilmiş ve çok daha iyi bir yazılım yapılmıştır. Uygulamayı edinmek çok kolaydır. İnternet üzerinden Office 2019 Pro Plus edinerek hemen uygulamaya sahip olabilirsiniz.