Kasım 20, 2020

Office 2019 Pro Plus

ile orijinallisans

Office 2019 Pro Plus, 24 Eylül 2018 tarihinde resmi olarak piyasaya sürülmüştür. Dünyanın en çok satan ofis yazılımlarından biri olan Office 2019 Pro Plus, her yıl dünyada yüz binlerce adet satılmakta ve hala da satılmaya devam etmektedir. Ürün pek çok özelliği içerisinde barındırır ve oldukça gelişmiştir. İçerisinde Word, Excel gibi uygulamaların son sürümü bulunmaktadır. Hadi şimdi Office 2019 Pro Plus’un ne gibi özellikler içerdiğine bir bakalım.

Yüksek Gelişmiş Sunum Özelliği

Biliyorsunuz, Power Point, sunum amaçlı çok sık kullanılan bir enstrüman, fakat çok daha gelişmişleri de piyasada var, bu nedenle sunum amaçlı kullanılan gelişmiş yazılımlara ek olarak çok daha gelişmiş bir Power Point var karşımızda.  Office 2019 sürümünde en gelişmiş Power Point’i ediniyorsunuz.

Yüksek Güçlü Veri Analizi

Excel kullanmayan şirket neredeyse yok denecek kadar azdır. Excel’in yeni sürümünde son derece gelişmiş, yüksek teknoloji barındıran veri analizleri bulunmaktadır. Uygulamayı Office 2019 Pro Plus edinerek hemen 30 günlük ücretsiz deneme sürümü kazanabilirsiniz.

Daha Gelişmiş Word Uygulaması

Word uygulaması da yine pek çok şirket, şahıs ve öğrenciler tarafından kullanılmaktadır. Word uygulamasının çok daha gelişmiş ve son sürümünü Office 2019 Pro Plus indirerek edinebilirsiniz, bu son sürümü edinerek çok gelişmiş ve yepyeni bir Word uygulamasına sahip olacağınıza emin olabilirsiniz. Office 2019 Pro Plus’ı internet üzerinde pek çok siteden indirebilirsiniz.