Kasım 24, 2020

Office 365 Pro Plus Nedir

ile orijinallisans

Office 365 Pro Plus Nedir

Office 365 Pro Plus lisansına hepiniz hoş geldiniz. Microsoft’un son çıkarmış olduğu bu lisans, tahmin bile edemeyeceğiniz kadar yeni ve aktif özellikleri içerisinde barındırıyor. Office 365, aynı anda beş cihazla bağlanabilme ve çalışabilme imkânı, tek tıkla anında destek alabileceğiniz nitelikli ve canlı olarak ücretsiz hizmet veren bir müşteri hizmetleri hattına sahiptir.  Hadi şimdi gelin ve Office 365 Pro Plus edinerek nelere sahip olabileceğinize canlı olarak bir göz atalım.

Office 365 Pro Plus Özellikleri

Aynı Anda 5 Cihazla Kullanım

Diyelim ki bilgisayarınızdasınız ve bir dosya ile uğraşıyorsunuz.  Farklı bir dosya üzerinde çalışmak veya var olan dosyanızda aynı anda farklı düzenlemeler yapmak isterseniz, bunu Office 365 Pro Plus ile yapabilirsiniz. Aynı anda hem telefonunuzdan hem de bilgisayarınızdan ve bunun gibi 5 cihazla kullanım sağlayabilirsiniz.

Tüm Uygulamaların Son Sürümünü Edinin

Elinizdeki Word, Excel ve Power Point gibi uygulamaların sürümleri ne olursa olsun, Office 365 Pro Plus edindiğiniz an itibarıyla tüm uygulamaların son sürümlerini de edinmiş olursunuz, bu sayede ciddi anlamda bir kazanım elde edersiniz. Uygulamaların son sürümlerine kavuşmak için Office 365 Pro Plus edinmeniz yeterlidir.

24 Saat Canlı Müşteri Hizmetleri

24 saat canlı olarak müşteri hizmetleri destek hattından destek alabilirsiniz. Gerek yazışarak gerek telefonla 24 saat aktif bir şekilde destek alabilirsiniz.