Kasım 26, 2020

Windows 10 Home Lisans Artıları Nelerdir ?

ile orijinallisans

Windows 10 Home Lisans Artıları Nelerdir ?

Dünyanın en iyi işletim sistemlerinden birinin sahibi olan Microsoft, yeni çıkarmış olduğu Windows 10 Home lisansla, işletim sistemi piyasasına hızlı bir şekilde giriş yapmayı sürdürüyor. Çıktığı ilk günden bu yana, her anlamda kendini geliştirmiş olan Windows, çıkardığı yeni işletim sistemiyle de moda olmayı sürdürecek gibi geliyor. Windows 10 Home’un en önemli özelliklerinden biri de aşırı derecede hızlı olmasıdır bu ve bunun gibi diğer özellikler, yazımızın ilerleyen bölümünde sizlerle.

Windows 10 Home Özellikleri

İşini Çok İyi Yapar

Windows 10 Home’un en iyi özelliklerinden biri, işini süper iyi yapmasıdır. Kötü amaçlı yazılımlara karşı ciddi bir koruma sağlayan Windows 10 Home, diğer pek çok işletim sistemine nazaran daha nitelikli ve gelişmiş bir şekilde çalışmaktadır.

Aynı Anda Birden Fazla İş Yapabilir

Windows 10 Home, yeni sürümüyle aynı anda birden fazla işi yerine getirebilmektedir. Çok kapsamlı masaüstü ekranlar kurabilir ve birden fazla ekranda Windows işletim sistemini kullanabilirsiniz. Bu konuda size ciddi bir avantaj sağlayan Windows 10 Home, her zaman için en iyi hizmeti sunar.

Gelişmiş Tarayıcı Sistemi

Microsoft Edge gibi çok gelişmiş bir tarayıcı sistemine sahiptir. Yüksek teknolojiyi içerisinde barındıran Microsoft Edge tarayıcısı, hiçbir virüsle uğraşmadan güvenli bir şekilde internet üzerinde gezinmenizi sağlamaktadır.