Aralık 5, 2020

Windows 10 Home Lisans

ile orijinallisans

Windows 10 Home Lisans

Windows 10 Home lisans, ilk çıktığı günden bu yana yüzbinlerce kişinin kullandığı, ev ağırlıklı kullanıma uygun bir ofis yazılımıdır.  Hızlı ve pek çok cihaza uyumludur. Gerçek zamanlı olarak gerçek bir kişiyle ücretsiz herhangi bir bedel ödemeden destek almak da yine bu sürümde mümkün olmaktadır. Ciddi anlamda gelişmiş özelliklere sahip olan Windows 10 Home Lisans ürünü, her anlamda hayatınızı kolaylaştıracak yenilikler taşıyor. Sistemi oldukça uygun fiyatlara edinebilmenin yanı sıra, yine oldukça uygun fiyatlara uygulama da edinebilirsiniz, peki özellikleri nelerdir?

Windows 10 Home lisans, işini iyi yapan bir işletim sistemidir. Instan Go gibi teknolojileri içerisinde barındırır. Bilgisayarınız kapansa bile tüm dosyalarınızı kaydedersiniz ve hızlı bir şekilde bilgisayarınızı açtığınızda yeniden oturum sağlayabilir ve dosyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.  Tüm bunlara ek olarak Windows 10 Home Lisans, sizleri pek çok zararlı yazılıma karşı korur ve güvenle kullanım imkânı sunar.

Windows 10 Home yazılımı, aynı anda birden fazla iş yapma olanağı sunar. Ekranınız kalabalıklaşmaya başladığında daha fazla alana sahip olabilmek için birden fazla sanal masaüstü ekranlar oluşturma olanağı tanır. Bu haliyle oldukça kaliteli bir sisteme sahiptir. Tüm bunlara ek olarak, bildirimler ayarlar ve benzeri pek çok şey tek bir ekranda toplanır, böylece bilgisayarınızın ayarlarını ve bildirimlerini tek bir ekrandan kontrol edebilmenizi sağlar.